Юридична компанія «Profecto» взяла участь у Форумі молодих юристів України 2016, приуроченого до Дня Незалежності України


22.07.2016 року в Міністерстві юстиції України відбувся VII Форум молодих юристів України, приурочений до Дня Незалежності України ініціатором проведення якого виступила Координаційна Рада молодих юристів України, започаткована в 2009 році, як унікальний простір професійного спілкування молодих юристів, студентів-правників з органами державної влади, бізнес сектору та громадськості.

Місією Форуму є утвердження України як правової держави, де панує повага до права і правників, шляхом координації та консолідації зусиль молодих юристів України на засадах професійності, аполітичності, патріотизму, самоорганізації й соборності, створення унікальної платформи для обговорення молодими фахівцями сучасних проблем юриспруденції.

На відкритті Форуму були присутні: перший Президент України – Леонід Кравчук, заступник голови Вищого господарського суду України – Геннадій Кравчук, національний менеджер програми у сфері Верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні – Наталія Ступницька, та інші поважні гості.

Основними темами для обговорення цього року стали: актуальні проблеми безпеки бізнесу, робота юриста в епоху реформ та сучасні реалії юридичного маркетингу.

Юридичну компанію «Profecto» на заході представляла юрист Єресько Олена, яка приєдналася до обговорення та пошуку шляхів вирішення ключових проблем в правовому вимірі.

 

IMG_1834    IMG_1854

IMG_1860

IMG_1877