Стажування


Якщо Ви вчорашній студент або ще продовжуєте навчатися, Ви дуже цілеспрямована особа та хочете побудувати справжню кар’єру юриста чи адвоката, тоді компанія PROFECTO може Вам з цим допомогти. Щороку ми оголошуємо конкурс на проходження стажування в нашій компанії з метою виявити той самий потенціал, який в подальшому зможе стати частиною нашої компанії та гідно виконувати всі обов’язки професіонала.

Відбираючи серед кандидатів, ми в першу чергу звертаємо увагу на його успішність за спеціальними предметами, відзначаючи для себе рівень знань певних галузей юридичної справи, знання юридичної лексики. Рівень володіння іноземними мовами буде додатковим бонусом при зарахуванні.

Важливе значення для нас відіграють особисті якості кандидатів, їх готовність до швидкого навчання та досягнення конкретних результатів за короткий проміжок часу. Також дуже важлива Ваша цілеспрямованість і здатність справити належне враження, прагматичність і вміння володіти не лише знаннями в певній галузі, але й широкими теоретичними знаннями.

Добре себе зарекомендувавши, продемонструвавши можливість стати кваліфікованим спеціалістом у перспективі – запорука успіху будь-якого стажиста. Ми не беремо стажистів лише на допоміжні роботи, а зваживши на їх потенціал, розвиваємо його на практиці. Для початку Ви можете стати помічником юриста чи адвоката, виконуючи та вивчаючи основи та принципи роботи. Набравшись тієї міцної юридичної хватки домагатися будь-яких цілей в інтересах клієнта, відчути весь ритм юридичної атмосфери та отримати неоціненні практичні знання для їх подальшого використання.

Ми відбираємо справжні зерна, перспективні кадри, які заслуговують на підтримку досвідчених і бувалих юристів, цілеспрямованих адвокатів, тих, хто заслуговує на місце в нашій команді та стане гідною її частиною. Тому якщо Ви відповідаєте необхідним критеріям, впевнені в собі, своїх силах і бажаєте досягти більшого – тоді ми чекаємо Вас на співбесіді.

Юридична компанія «Профекто» оголошує КОНКУРС на тримісячне стажування для студентів

Юридична компанія «Профекто» оголошує КОНКУРС на тримісячне стажування для студентів стаціонару четвертого і вище курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів в м.Києві.

Основні вимоги до кандидата: ґрунтовні теоретичні знання права; висока працездатність і стійке бажання досягти успіху; аналітичні здібності; комунікабельність, відповідальність; вільне володіння українською та, бажано, англійською мовами; вміння користуватися Інтернет і MS Office.

Вітається досвід роботи, стажування або громадської діяльності.

Ми пропонуємо:

> Гнучкий графік, що дозволяє поєднувати роботу з навчанням, можливість працювати неповний день;

> Перспективу переведення на постійну роботу (при успішному проходженні стажування та закінчення ВНЗ);

> Отримання цінного досвіду роботи в юридичній компанії;

> Навчання та розвиток, наставництво.

За результатами стажування можна отримати сертифікат про проходження стажування і характеристику від нашої компанії.

Пропонуємо роботу на половину робочого дня або повний робочий день, доброзичливу атмосферу в молодому колективі.

Основні функціональні обов’язки:

Представництво інтересів клієнтів компанії в органах державної виконавчої служби.

Корпоративне право: підготовка документації для реєстрації юридичних осіб, реєстрація юридичних осіб, переговори, підготовка проектів локальних правових актів і т.п .;

Договірна робота: підготовка проектів угод, супровідних документів, аналіз ризиків за укладеними договорами, участь у зустрічах при укладанні угод.

Судове представництво: підготовка проектів процесуальних документів, участь в судових засіданнях, участь в переговорах з учасниками процесу.

Підготовка звернень громадян та юридичних осіб у державні органи в межах їх компетенції.

Допоміжна робота: розрахунок і оплата судових витрат, поштові відправлення, сканування, ксерокопіювання і т.д.

Успішні кандидати будуть запрошені на співбесіду після ознайомлення з резюме із мотиваційним листом на 1-3 тис. знаків з пробілами на тему: «Чому я хочу бути юристом». Резюме і лист направляти на e-mail: profecto@profecto.com.ua

Термін прийому документів для розгляду з 01.05.2018 по 31.05.2018 року.