Адміністративне право


Адміністративне право є галуззю права, яка регулює суспільні відносини, що стосуються сфери виконавчо-розпорядницької діяльності держави. Серед них можуть бути питання, пов’язані з організацією діяльності органів виконавчої влади, забезпеченням законності їх діяльності, а також проблеми адмінюстиції та судочинства. Наші спеціалісти вже багато років займаються адміністративними справами, починаючи від надання консультацій, вивчення спірних питань, представлення інтересів замовника в досудових і судових справах і до повного його завершення.

«Юридична компанія «PROFECTO» готова надати будь-яку правову допомогу в галузі адміністративного права та надасть послуги:

Вивчення матеріалів адміністративної справи та їх правова оцінка;

Повної правової експертизи документів, а також дій з боку держорганів, органів місцевого управління тощо;

Представлення інтересів у всіх органах виконавчої влади, а також в органах місцевого самоврядування;

Розробки та подання процесуальних документів до суду;

Захисту інтересів клієнта в адміністративному суді;

Підготовки заперечень, що стосуються актів перевірок представниками територіальних органів ДФС України та інших держорганів.

Захисту посадових осіб за кримінальним провадженням у сфері господарської діяльності (ст. ст. № № 199 – 235 (199 – 235 (70, 79, 801, 803 – 804, 147-149, 153 – 153 3, 155 – 155 3, 155 7 – 155 8, 156 2 – 156 4) КК України).

Основною метою на етапі юридичного консультування з адміністративного права є роз’яснення всієї ситуації в цій галузі, завдяки чому Ви зможете чітко розуміти, чи порушують Ваші права, дізнатися про можливі юридичні засоби захисту Ваших прав, із зазначенням норм законодавства, які були порушені органами влади.

Наша практика дозволяє вести адміністративні справи з високою ефективністю та результативністю, завдяки чому практично всі судові спори вирішувалися на користь клієнта, що згодом позитивно позначалося на його бізнесі, роботі чи інших справах. Ми знаємо, як Вам допомогти, і готові зробити це із 100% успіхом.