Земельне право


Наша компанія спеціалізується на наданні юридичної допомоги в сфері земельного права. Ця галузь вважається однією з пріоритетних наших напрямків у практиці, тому ми завжди у курсі всіх законодавчих змін, правових норм. Ми здатні кваліфіковано допомогти будь-якому клієнту з вирішенням навіть найскладніших задач.

Наші спеціалісти мають великий досвід роботи, а також здатності та вміння, що вдало використовуються для отримання максимальної результативності та позитивного результату для клієнта. До наших послуг входить процедура реєстрації земельної ділянки, правильне оформлення договорів, прав власності на будь-яку нерухомість, що дозволяє мінімізувати ризики для клієнта.

У випадку виникнення спірних питань, юристи Юридичної компанії PROFECTO готові представляти інтереси клієнтів у досудовому порядку і в ході судового розгляду.

Консультувати з усіх питань щодо врегулювання правовідносин, які пов’язані з земельними питаннями, оподаткуванням та інші проблеми, що виникають при оформленні. Також до наших обов’язків входить допомога при державній реєстрації прав на ділянку, оформлення сервітуту, суборенди, суперфіцію, емфітевзису, отримання документів правовстановлюючого характеру, вивчення та підготовка договорів купівлі-продажу, оренди, дарування, міни чи застави та інші види послуг.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повну юридичну підтримку, допомогу з отриманням документів на земельну ділянку, правильне оформлення документів і представлення інтересів у судових спорах в разі необхідності.