Конкурентне право


Спеціалісти Юридичної компанії PROFECTO є одними з основних лідерів у галузі вирішення питань, пов’язаних з порушенням норм конкурентних прав і недобросовісної конкуренції. Співпрацюючи з багатьма відомими компаніями, ми здобули репутацію кращих адвокатів і юристів серед юридичних компаній, пропонуючи професійні послуги, що дозволяють вирішити всі проблеми, пов’язані з порушенням Ваших прав.

З перших днів створення нашої компанії ми стали на захист клієнтів від недобросовісної конкуренції, завдяки цьому напрацювали великий досвід і здобули навики в цій сфері, аби впевнено йди до цілковитої перемоги. До обов’язків спеціалістів входить повне консультування з широкого кола питань (нечесна конкуренція, заборонені домовленості, зловживання положенням), а також представлення клієнта у справах щодо недобросовісної конкуренції в судах, Антимонопольному комітеті та інших органах виконавчої влади, заздалегідь продумуючи успішну стратегію роботи.

Ми прекрасно знаємо, що від конкурентних переваг залежить успіх бізнесу клієнта, тому своєчасне вирішення цих питань допомагає клієнтам подолати всі перешкоди для успішного розвитку.