Податкове право


Спеціалісти Юридичної компанії PROFECTO мають великий практичний досвід у сфері податкового права не лише на території країни, але й у галузі здійснення міжнародних угод. Ми надаємо консультації нашому клієнт, виходячи з головних аспектів діяльності підприємств, законодавства у галузі податкового права, а також економічних можливостей клієнта.

Завдяки нам Ви зможете знизити розміри штрафів, санкцій, нарахувань пені або недоїмки, зберегти фінансові кошти від стягнень або повернути переплачені суми за податковими зобов’язаннями. Крім цього, ми допомагаємо зі звільненням фінансових коштів або майна, на яке накладено арешт, та зберегти прибутковість компанії. Також спеціалісти компанії надають допомогу в проведенні перевірки органами контролю з питань оподаткування, оскарження рішень, дій та бездіяльності держорганів, рішень щодо адміністративних правопорушень, правова допомога при кримінальних провадженнях.

З нашою допомогою Ви зможете уникнути багатьох проблем і отримати повну юридичну підтримку з мінімальними фінансовими втратами і витратами часу. Ми знаємо свою справу, тому завжди гарантуємо успіх в усіх справах нашого клієнта.