Вирішення спорів


Юридична компанія PROFECTO посідає лідерські позиції у галузі вирішення спорів та є довіреним радником та адвокатом багатьох українських і закордонних компаній. Ми пропонуємо широкий спектр послуг щодо проведення спорів, починаючи від адміністративних спорів і закінчуючи кримінальними спорами.

Крім цього, представляючи інтереси клієнта у спорі, здійснюється постійне консультування стосовно пов’язаних ризиків у складних угодах. Участь наших юристів у веденні та врегулюванні спору багато в чому впливає на хід і, зазвичай, закінчується позитивним результатом для нашого клієнта.

Глибокі знання, а також багаторічний досвід практики у вирішенні спорів, створених унікальних судових прецедентів, знання місцевих і міжнародних особливостей дозволяє виконувати свою роботу з захисту прав клієнта на найвищому рівні. Наші практичні навики, що поєднуються з теоретичною підготовкою, дають можливість заздалегідь розробити стратегію, запропонувати ефективні нестандартні рішення найважчих і найскладніших задач.

Всі задачі, що нам ставлять, вирішуються з максимальною ефективністю, оскільки ми завжди працюємо на результат і досягнення конкретних комерційних цілей.