Трудове право


Спеціалісти нашої компанії пропонують кваліфіковані послуги з питань трудового права, в тому числі договорів і контрактів, трудових відносин і отриманням дозволів на працевлаштування для іноземного громадянина. Ми готові розробити індивідуальний трудовий договір, контракт, посадову інструкцію для керівного складу та підрозділів відповідно до законодавства країни та побажань клієнта.

Крім цього, ми маємо великий досвід проведення переговорів з адміністрацією та колективом, вирішення спірних питань роботодавця та співробітника, приватно та в судовому спорі, ведення переговорів відносно примирення та компромісів, що виникають на роботі чи вже дійшли до судового розгляду.

Ми пропонуємо співпрацю і з роботодавцями, і зі співробітниками, оскільки конфліктні ситуації на роботі виникають доволі часто, а юридична допомога необхідна будь-якій із сторін. Можуть бути порушені права співробітників, або можуть бути нанесені матеріальні чи нематеріальні збитки компанії, або інші ситуації, що потребують втручання зі сторони.

Юридична компанія PROFECTO пропонує допомогу зі складанням позикових заяв, представленням в суді, консультуванням клієнта на всіх етапах спору, знаходячи найоптимальніші та найвигідніші рішення для складних задач. Ми допоможемо привести всі адміністративні документи у відповідність з законодавством, мінімізуючи ризики виникнення спорів у майбутньому. Звернувшись до нас, Ви завжди будете впевнені в отриманні позитивного результату, оскільки наш досвід дозволяє виконати все на найвищому рівні з професійним підходом.