Виконавче провадження


Після того, як Ви виграли судову справу та отримали рішення суду, воно ще має бути виконано. Саме тут всі зусилля, докладені задля отриманого результату, можуть закінчитися невдачею, якщо вчасно не звернутися до досвідчених юристів з виконавчого провадження. І не варто покладатися на чесність сторони, що програла, оскільки питання щодо виконання рішення суду виникає у переважної частини осіб, що виграли цю справу. Більш того, постанова суду не є виконавчим листом, а задля його отримання необхідно надати державному виконавцю всі необхідні документи для відкриття виконавчого провадження, через які процес примусового виконання рішення суду може затягнутися на довгі роки.

В такому випадку Вам необхідно звернутися за кваліфікованою консультацією до адвоката з виконавчого провадження, який розповість всі тонкощі, а також на законних підставах зможе представляти ваші інтереси у виконавчій службі, прискорюючи та вирішуючи питання, пов’язане зі стягненням.

Наші юристи мають багаторічний досвід у галузі виконавчого провадження, знають різні аспекти примусового стягнення боргу та готові допомогти грамотно та своєчасно відкрити виконавче провадження.

Послуги нашої компанії включають:

Консультування з питань, що пов’язані з виконавчим провадженням;

Правова оцінка дій приватних та державних виконавців;

Аналіз і підготовка документів;

Представництво інтересів клієнта у виконавчому провадженні;

У разі потреби, оскарження дій приватного чи державного виконавця;

Також наші адвокати займаються здійсненням заходів з пошуку майна та коштів боржника, контролюють хід виконання та дотримання строків виконавчого провадження з боку боржника та приватного чи державного виконавця.

Звернувшись до нас, клієнт отримає адвокатську допомогу у виконанні рішення суду чи іншого виконавчого документу з мінімальними витратами часу та фінансів та розумні строки.