Юридична компанія «Profecto» взяла участь у круглому столі з актуальних проблем судового захисту прав інтелектуальної власності в Україні.


29.01.2016 року Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності України було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми судового захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Захід був присвячений обговоренню теоретичних та практичних питань ефективності захисту прав інтелектуальної власності в порядку адміністративного, цивільного і господарського проваджень.

В рамках круглого столу розглядалися, зокрема, проблеми юрисдикції та підсудності справ, які виникають із спірних правовідносин інтелектуальної власності, визначення процесуального статусу їх суб’єктів та проблеми судового захисту прав інтелектуальної власностіна тимчасово окупованих територіях.

Юридичну компанію «Profecto» на заході представляла юрист Єресько Олена, яка з практичної точки зору, звернула увагу присутніх на проблему відсутності єдиних критеріїв проведення експертизи в сфері інтелектуальної власності, що прямо впливає на ефективність розгляду судових спорів.

 

Без имени-2