Адвокати та юристи


Адвокат або юрист – це в першу чергу помічник. Той, хто буде професійно вести справи юридичного рівня, допомагаючи та попереджаючи непередбачені ситуації, які можуть спричинити серйозні наслідки. Звернення до послуг спеціалістів юридичного профілю допоможе уникнути багатьох неприємностей, а також попередити наслідки, що спричинять матеріальні втрати або навіть кримінальне переслідування.

Обслуговуючи не лише юридичних осіб, але й фізичних, ми зрозуміли, що багато хто навіть не здогадується про наслідки, покладаючись на власні сили та вивчені деякі норми законодавства, вважаючи, що зможуть самостійно відстояти свої права. Нажаль, не завжди спрацьовує закон, і Ваш опонент може володіти глибшими знаннями справи, щоб ввести в оману або посіяти невпевненість. З нашими спеціалістами такого не буде, адже ми спроможні гідно вести бесіди навіть з найбільш бувалими юристами, відстоюючи законні права свого клієнта.

Не чекайте доки ситуація погіршиться, і тоді Ви зможете гідно «тримати удар» на професійному рівні з мінімальними витратами часу, нервів і фінансів. Звернувшись до професіоналів, Ви робите правильний вибір!


Марків Назар Володимирович
Має практичний досвід роботи юристом з 2001 року. Є адвокатом з 2007 року.
Спеціалізується на представництві інтересів бізнесу у судах України (господарські, адміністративні, загальні), корпоративні спори, захист бізнесу у кримінальних провадженнях.
Сфера інтересів: врегулювання заборгованості бізнесу, стягнення збитків, спори з податковими та митними органами, банкрутство фізичних осіб.
Показати всі
+38 050 16 81 900
+38 096 329 62 74
markiv@ukr.net
Дуліч Владислав Миколайович
Має практичний досвід роботи юристом з 2003 року.
Спеціалізується на захисті бізнесу в судах; супроводження отримання ліцензій, дозволів, патентів; забезпечення юридичної підтримки внутрішньої діяльності підприємств.
Сфера інтересів: договірна діяльність підприємств, енергетика, ліцензування.
Показати всі
+38 050 402-42-37
profecto@profecto.com.ua
Шишкін Василь Петрович
Науковий консультант - Шишкін Василь Петрович, кандидат юридичних наук, професор, адвокат.
Показати всі
+38 050-55-701-77
+38 044 333 92 14
profecto@profecto.com.ua
Гужва Антон
Науковий консультант - Гужва Антон Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ХДУ ім. М. Каразіна, адвокат
Показати всі

+38 044 333 92 14
profecto@profecto.com.ua
Показати всі
+38 044 333 92 14