Практики


Спеціалісти компанії PROFECTO вже багато років працюють на ринку надання юридичних послуг та завоювали повну довіру своїх клієнтів, які співпрацюють на постійній основі.

Надаючи юридичні послуги практично в усіх практиках, таких як інтелектуальна власність, адміністративне, конкурентне, податкове, трудове, митне, кримінальне, конституційне, корпоративне, земельне, банківське і фінансове право. Ми також допомагаємо з вирішенням спорів, реструктуризацією та банкрутством, виконавчим провадженням та іншими напрямами.

Кожна з практик має власні особливості та складнощі, які за багато років роботи ми досконало вивчили, аби надавати та передбачати все можливе підводне каміння на будь-якому етапі ведення справи. Чудово розуміючи всі потреби наших клієнтів, ми не лише консультуємо та допомагаємо з вирішенням проблемних питань, але й розробляємо тактику подальшого ведення чи поведінки клієнта під час переговорів з держорганами, в суді та інших структурах. Розробляємо стратегію, виходячи з вивчених документів або ходу справи, доводимо все до завершального етапу з мінімальними витратами часу і фінансів, а також мінімізуємо нарахування штрафів, пені. Знаючи потреби нашого клієнта, ми можемо структурувати роботу, враховуючи всю специфіку бізнесу.

Наші юристи і адвокати працюють з різними сферами бізнесу, такими як нерухомість, будівництво, металургія, готельний і страховий бізнес, харчова промисловість тощо. Отже, ми не боїмося братися навіть за найбезперспективніші справи.