Про Компанію
Кілька слів про нас

Наша команда спеціалістів вже понад десять років надає юридичні послуги для малого і середнього бізнесу, розробляє та використовує нестандартні підходи до проблеми кожного клієнта. Ми захищаємо права та інтереси кожного, хто потребує кваліфікованої допомоги, пропонуючи комплексний стратегічний аналіз ситуації, що склалася, та оригінальні шляхи вирішення.

Кожен клієнт, що звертається до нас, отримує повну юридичну підтримку в абсолютно будь-якій галузі права. Ми – надійний помічник, як для юридичних, так і для фізичних осіб-підприємців, керуємося принципами компетентності, порядності та конфіденційності.
Детальніше
Публікації

Підстави та доцільність оскарження наказів про проведення податкової перевірки

Старший юрист, Юридична компанія “Profecto” Керуючий партнер, адвокат Юридична компанія “Profecto” Мета статті: визначити підстави для надання відповідей на запити податкових органів, повноваження податкових органів при проведенні позапланових перевірок, охарактеризувати доцільність оскарження наказів на проведення позапланових перевірок платника податку. Ключові…

Стаття з питань застосування матеріалів кримінальних проваджень у спорах з податковим органом

Чи всі документи та матеріали кримінального провадження є доказами у адміністративних спорах з податковим органом? Який алгоритм дій підприємства для аналізу та оцінки документів, які податковий орган надає в якості доказу до адміністративного суду? Відповіді на ці та інші питання…

Юристи Юридичної компанії «Profecto» дали інтерв’ю «Юридичній практиці»

up_15-08

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Вже більше десятка років ми працюємо на ринку юридичних послуг, захищаємо права та інтереси наших клієнтів, і надаємо їм юридичну допомогу.
Ми обіцяємо, що докладемо всі свої зусилля та досвід для вирішення Ваших юридичних питань і забезпечимо Вам надійний захист.