Про Компанію
Кілька слів про нас

Наша команда спеціалістів вже понад десять років надає юридичні послуги для малого і середнього бізнесу, розробляє та використовує нестандартні підходи до проблеми кожного клієнта. Ми захищаємо права та інтереси кожного, хто потребує кваліфікованої допомоги, пропонуючи комплексний стратегічний аналіз ситуації, що склалася, та оригінальні шляхи вирішення.

Кожен клієнт, що звертається до нас, отримує повну юридичну підтримку в абсолютно будь-якій галузі права. Ми – надійний помічник, як для юридичних, так і для фізичних осіб-підприємців, керуємося принципами компетентності, порядності та конфіденційності.
Детальніше
Публікації

Юридична компанія “Profecto” зайняла 108 місце у рейтингу юридичних компаній України за 2017 рік за версією газети “Юридична газета”

05.12.2017 року було опубліковано Рейтинг юридичних компаній України – 2017, якій було складено Юридичною газетою http://yur-gazeta.com/publications/legal-business/lideri-rinku-reyting-yuridichnih-kompaniy-ukrayini–2017.html. Згідно рейтингу Юридична компанія “Profecto” зайняла 108 місце! За плідну роботу дякуємо всім співробітникам компанії. Це визнання кропіткої та успішної роботи команди.

Звіт про контрольовані операції за 2015 рік. Чи все враховано? Нова стаття!

Звіт про контрольовані операції за 2015 рік очікувано викликав багато питань на практиці. Платники податків та ДФС України по різному розтлумачили норми закону. Наразі зараз формуються судові позиції в адміністративних судах з питань звітності взагалі та по звітності за 2015…

Стаття з питань застосування матеріалів кримінальних проваджень у спорах з податковим органом

Чи всі документи та матеріали кримінального провадження є доказами у адміністративних спорах з податковим органом? Який алгоритм дій підприємства для аналізу та оцінки документів, які податковий орган надає в якості доказу до адміністративного суду? Відповіді на ці та інші питання…

Написати нам

[bestwebsoft_contact_form lang=uk]