Кримінальне право


Кримінальні справи є найскладнішими, і не всі адвокати за них беруться, проте наші спеціалісти мають достатні знання законодавства, а також багаторічний стаж ведення кримінальних справ з максимальною ефективністю для клієнта. Тому ми готові запропонувати висококласні юридичні послуги у галузі кримінального права. Ми працюємо за багатьма напрямами, в тому числі економічні та службові злочини у господарській сфері (ухилення від сплати податків, доведення до банкрутства, фінансове шахрайство, перевищення повноважень, розтрата майна, шахрайство, псування майна тощо), а також з більш тяжкими злочинами (заподіяння тілесних ушкоджень, перевищення самозахисту, неумисне вбивство тощо).

Також до компетенції наших юристів і адвокатів входить представлення інтересів багатьох компаній щодо державних перевірок і захист їх прав у судових справах, що пов’язані з держконтролем бізнесу. Завдяки цьому ми маємо широкі повноваження, щоб виконувати свої зобов’язання в повному обсязі.

До наших послуг входить присутність на будь-яких слідчих діях підзахисного, ознайомлення з матеріалами справи, складання та внесення клопотань або заяв про проведення додаткових слідчих дій, змінення кваліфікації та запобіжного заходу, а також припинення переслідування щодо підзахисного. Також маючи право ознайомлення з матеріалами справи, проведення побачень з підзахисним, можливість збирати та надавати докази, а також брати участь у допиті, ми зможемо допомогти клієнтам у будь-якій ситуації, нівелюючи протиправні дії з боки органів та домагаючись повної результативності у закритті чи зменшенні обмежувальних заходів щодо нашого клієнта.

Ми проводимо консультації, спираючись на глибоке знання кримінальної справи у встановлених законодавством рамках, та застосовуємо їх на практиці, враховуючи всі особливості справи.