Реструктуризація та банкрутство


Наша команда спеціалістів Юридичної компанії PROFECTO багато років здійснює супровід компаній під час проведення процедур реструктуризації або банкрутства, що виникли в результаті великого боргового зобов’язання чи рейдерських атак, спровокованих конкурентними компаніями. Ми здійснюємо повну комплексну підтримку щодо будь-яких питань захисту боржника чи кредитора.

Високий рівень знань та великий досвід у цій галузі дозволяє розробити та мінімізувати схеми реструктуризації боргів відповідно до специфіки компанії та побажань замовника. Ми представляємо інтереси клієнта на будь-якому етапі, ініціюючи ведення та відчуження Ваших активів, проведення процедури санації або повної ліквідації компанії.

Орієнтуючись на побажання клієнта, розробляємо стратегію, допомагаючи уникнути великої кількості помилок, які можуть бути пов’язані з цим процесом. Починаючи працювати, завжди повністю розбираємося у ситуації, що склалася, пропонуючи найоптимальніші варіанти.

До компетенції наших питань входить проведення переговорів з кредиторами щодо розстрочення чи відстрочення оплати, представництво в суді, послуги в якості ліквідатора, захист прав і оскарження дій виконавчої служби тощо.

Працюючи з нами, Ви матимете повну конфіденційність, оскільки ми орієнтуємося на інтереси клієнта, таким чином заробили репутацію надійного помічника та партнера. Крім цього, ми розробляємо індивідуальний план роботи кожного підприємства з проблемними активами, оптимізуємо всі ризики і витрати, а також судову тяганину.